Hlavní navigace

OT... to se stane snad jen mě.....

• (neregistrovaný) 90.176.150.---

24. 9. 2009 17:44

minulý týden nám nešel internet,opraváři jezdili od pondělí každý den a hrabali se v budniku venku...tak jsem radši v pátek 18 běžela do banky ,atˇjdou odvody na soc.zdráv a daně včas...v bance zrovna opravovali ten stroj na orazítkování a já pospíchala tak jsem poprosila pani za přepážkou ,přestože tam někoho měla ,no a ona mi to v rychlosti orazila a já zas spěchala do práce..zde samozřejmě na poslední pokus před víkendem internet už zprovoznili ..dnes mi přišel dopis z banky,že příkaz nebyl zučtován z důvodu,že jsem tam nechala kopii....tak jsem to teď poslala...tak snad nám sociálka mimořádnou slevu uzná(tiskopis jsem také v pátek odevzdala) a poplatky z prodlená nebudou tak velké....vím,že to není nic k tématu,ale jí si potřebovala zafňukat...díky

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2009 20:04

ilča (neregistrovaný) 193.179.44.---

Re: OT... to se stane snad jen mě.....
      Doufám, že Vás trochu potěším, tohle jsem okopírovala ze stránek CSSZ
      Za žádost o úhradu tohoto rozdílu se považuje podání tiskopisu Přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách za měsíc srpen 2009 a přílohy k tomuto Přehledu s rozpisem výše slevy na pojistném za jednotlivé kalendářní měsíce leden až červenec 2009. Není-li nárok na mimořádnou slevu na pojistném uplatněn do dne splatnosti pojistného za kalendářní měsíc srpen 2009, tj. do 20. 9. 2009, nárok na tuto mimořádnou slevu na pojistném zaniká.

Podle mne je důležité podání tiskopisu a to jste v pátek stihla.

• 24. 9. 2009 20:25

IB (neregistrovaný) 90.176.150.---

Re: OT... to se stane snad jen mě.....
      potěšila....a děkuji za vyhledání na stránkách CSSZ- mě to ani nenapadlo se tam podívat

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).