Hlavní navigace

DPH 0% u plátce

  • (neregistrovaný) 85.70.87.---

    25. 9. 2009 10:03

    kde najdu, prosím, co může plátce DPH vyfakturovat bez DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2009 10:40

      Ila (neregistrovaný) 80.188.167.---

      Re: DPH 0% u plátce
      Netuším, co máte na mysli, ale v zákoně o DPH dostanete odpověď. Pokud se vám jedná o osvobozená plnění bez nároku na odpočet, tak § 51. Zkuste být konkrétní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).