Hlavní navigace

Vypl zahr. cest

  • (neregistrovaný) 195.39.65.---

    25. 9. 2009 13:35

    Dobrý den, když vyplácím diety v cizí měně zaokrouhlují se částky na celou měnu nebo ne? Je to něk přesně stanoveno?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 9. 2009 10:19

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: vypl zahr. cest
      Zaokrouhlování zahraničního stravného není zákonem ošetřeno. Postupovala bych shodně jako při zaokrouhlování stravného v Kč = matematicky - § 189 odst. 3.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).