Hlavní navigace

DPH Slovensko

  • (neregistrovaný) 88.103.169.---

    30. 9. 2009 15:13

    Dobrý den, jak je to prosím s fakturací služeb, které se uskutečnily v ČR, ale jsou fakturovány odběrateli na Slovensku? Oba jsme plátci DPH. Je to osvobozeno od daně, anebo se vyfakturovávání vč. DPH? Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 10. 2009 10:20

      Ila (neregistrovaný) 80.188.167.---

      Re: DPH Slovensko
      Stanovení místa plnění a od toho se odvíjející zdanění nebo přenesení daňové povinnosti na příjemce služby naleznete v § 10 zákona o DPH (neuvedli jste o jakou službu se jedná).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).