Hlavní navigace

Životní minimum

  • (neregistrovaný) 90.179.132.---

    2. 10. 2009 6:43

    Prosím Vás, při posuzování nároku na životní minimum se posuzují osoby, které mají společné trvalé bydliště nebo společnou domácnost?
    Děkuji.
    Můžou mít např.stejné trvalé bydliště, ale když dají čestné prohlášení, že nemají společnou domácnost, může to tak být?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2009 14:10

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: životní minimum
      Podívejte se na
      Zákon č. 110/2006 Sb., o životním a existenčním minimu, § 4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).