Hlavní navigace

Ukončená nemoc a hned začátek nové

  • (neregistrovaný) 88.100.202.---

    2. 10. 2009 6:50

    Dobrý den, zaměstnanec byl od 11.9. do 25.9. v neschopnosti, v úterý nám přinesl znova neschopenku a to od 26.9., doktor na ni do rohu napsal pokračující, má to nějaký význam účetně? Jak budu počítat nemocenskou, je to znova 3 dny nic, nebo to rovnou předám sociálce. Děkuji moc za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2009 6:56

      lak (neregistrovaný) 193.84.203.---

      Re: ukončená nemoc a hned začátek nové
      je to pokračující nemoc a předáte lístky OSSZ

    • 2. 10. 2009 6:58

      dafi (neregistrovaný) 88.100.202.---

      Re: ukončená nemoc a hned začátek nové
      i když je vypsaná nová neschopenka s jiným číslem?

    • 2. 10. 2009 7:38

      all (neregistrovaný) 77.93.205.---

      Re: ukončená nemoc a hned začátek nové
      Ctělo by to doplnit znalosti
      zákon o nem. pojištění č. 187/2006 Sb. § 55

      (4) Pokud pojištěnci po ukončení dočasné pracovní neschopnosti vznikne v následujícím kalendářním dni další dočasná pracovní neschopnost, považuje se tato dočasná pracovní neschopnost za pokračování předcházející dočasné pracovní neschopnosti.

    • 2. 10. 2009 21:19

      j (neregistrovaný) 94.113.145.---

      Re: ukončená nemoc a hned začátek nové
      Žádnou náhradu nevyplácíte, OSSZ bude pokračovat ve výplatě nemocenských dávek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).