Hlavní navigace

Reklamní předmět nad 500 Kč a DPH výstup

  • (neregistrovaný) 88.102.207.---

    5. 10. 2009 1:36

    Dobré ráno, uplatňuje se DPH na výstupu při rozdávání reklamních předmětů nad 500 Kč? Prosím, kde případně najdu příslušný odkaz v zákoně? Moc děkuji za pomoc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 10. 2009 8:38

      Píďala (neregistrovaný) 62.40.67.---

      Re: Reklamní předmět nad 500 Kč a DPH vý
      §13 odst. 5) - dar je považován za dodání zboží, pokud uplatněno DPH na vstupu

      §13 odst. 8 pism. c) - dodáním zboží není reklamní předmět do 500,-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).