Hlavní navigace

Jaký kurz u přijaté faktury z EU?

  • (neregistrovaný) 85.71.30.---

    5. 10. 2009 12:12

    Dneska jsem obdržel fakturu z SK, DUZP 21.9., datum vystavení 23.9. Kurz by měl být podle vystavení fa, tj ze dne 23.9. nebo podle přijetí, tj dnešní?
    Mohu používat kurz podle DUZP, pokud si to uvedu ve směrnicích?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 10. 2009 13:18

      Verča1 (neregistrovaný) 82.114.193.---

      Re: Jaký kurz u přijaté faktury z EU?
      jaký použijete účetní kurz, je na Vás, podle vašich interních směrnic, které neodporují zákonu. Co je závazné, je kurz pro DPH a to se podívejte na §35 zákona o DPH, je to dlouhé na přepisování. Je docela příjemné si účetní kurz stanovit v int. předpisech, že je rovný kurzu pro DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).