Hlavní navigace

Přefakturace pojištění bez DPH

  • (neregistrovaný) 81.30.246.---

    5. 10. 2009 19:20

    Dobrý den,
    prosím o Váš názor na přefakturování pojištění bez DPH
    pokud je částka nenavýšená?
    Vyčetla jsem odkaz na §36 odst.11.
    Nárok na DPH uplatnit ani nemohu (pojištění placené bez DPH), tudíž bych soudila že by to neměl být problém, ovšem nevím zda má uvedená částka někam vstoupit v přiznání.
    Díky za Vaše názory
    Verča

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2009 8:04

      Misutka (neregistrovaný) 81.19.3.---

      Re: přefakturace pojištění bez DPH
      Přefakturujete bez DPH a částka do přiznání nevstupuje nikam.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).