Hlavní navigace

Lhůta pro prominutí penále

  • (neregistrovaný) 194.228.235.---

    7. 10. 2009 13:16

    Dobrý den, prosím nevíte někdo jestli existuje nějaká lhůta pro rozhodnutí FÚ o žádosti o prominutí penále?
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2009 14:04

      VandaB (neregistrovaný) 194.145.182.---

      Re: Lhůta pro prominutí penále
      lhůta není... já jsem čekala na rozhodnutí cca půl roku...

    • 7. 10. 2009 14:09

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: Lhůta pro prominutí penále
      Zákon správci daně v případě rozhodnutí o prominutí příslušenství daně lhůtu nestanoví. Samozřejmě můžete využít §34c ZSDP (FÚ nekoná 6 měsíců), ale být vámi neškádlím hada bosou nohou.

    • 7. 10. 2009 14:20

      ABC (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: Lhůta pro prominutí penále
      To rozhodně nebudu a budu tedy trpělivě čekat a věřit že to stihnou do konce roku. Teď to máme přes měsíc. Díky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).