Hlavní navigace

Sklad v Kč

  • (neregistrovaný) 85.160.4.---

    15. 10. 2009 10:12

    Prosím, prosím, proč vedu sklady v české měne, ačkoliv fakturu za materiál platíme v EUR, a proč tedy nevedu sklad v EUR? Já jsem teď děsně nervní a nemůžu najít, odkud vím, že to tak je, vím že pro účely DPH musím mít vedení v české měně, ale sklady také, ne? Prosím kde k tomu najít honem honem rychle podklad?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2009 10:41

      Ma (neregistrovaný) 213.195.234.---

      Re: Sklad v Kč
      Možná je to i jinde - ale zkusila bych např.:
      Zákon o účetnictví, část čtvrtá - Způsoby oceňování § 24 - v odstavci 6 ... Majetek a závazky v cizí měně přepočítávají účetní jednotky na českou měnu kurzem ......

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).