Hlavní navigace

Stravné ve školství

  • (neregistrovaný) 84.244.80.---

    19. 10. 2009 9:13

    Naše paní účetní tvrdí, že z dotace MŠ nám zaměstnavatel nemůže přispívat na stravné (obědy), neví někdo?? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 10. 2009 9:44

      seda (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: Stravné ve školství
      Podmínky pro poskytování a financování závodního stravování v příspěvkových organizacích stanoví vyhláška 84/2005 Sb. Jednou z podmínek pro poskytování stravování zabezpečené prostřednictvím jiné fyzické nebo právnické osoby je, že zaměstnanec musí v kalendářním dni odpracovat alespoň 3 hodiny a tato práce musí být vykonávána v místě sjednaném v pracovní smlouvě (§5 odst. 2).

    • 19. 10. 2009 11:05

      Vema (neregistrovaný) 84.244.80.---

      Re: Stravné ve školství
      jsme prý nezisková organizace, to asi pro nás ta vyhláška neplatí(((((

    • 19. 10. 2009 12:07

      rr (neregistrovaný) 217.117.209.---

      Re: Stravné ve školství
      Nejste opravdu příspěvková organizace ? To znamená, že dostáváte příspěvek na provoz od zřizovatele a od MŠMT další dotaci na mzdy atd.

    • 19. 10. 2009 12:12

      Vema (neregistrovaný) 84.244.80.---

      Re: Stravné ve školství
      od zřizovatele máme nemovitost pronajatou a od MŠMT dostáváme dotaci na mzdy a provoz (bez investic) .... takže to vypadá, že si ten dlabanec fakt musím platit sama ((((((

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).