Hlavní navigace

Záloha na daň z příjmu P.O.

  • (neregistrovaný) 84.21.121.---

    21. 10. 2009 14:39

    Dobrý den, pokud jsme měli k 1.12.08 pět stálých zaměstnanců + jednoho na dohodu, splňujeme podmínku pro neplacení záloh??? Nevím právě zda se tam počítají i lidi na dohody. Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2009 15:33

      jojo (neregistrovaný) 194.213.35.---

      Re: záloha na daň z příjmu P.O.
      myslím že počítají,

      "... evidovaly k uvedenému datu podle mzdových listů nejvýše 5 zaměstnanců s příjmy podle § 6 ZDP."
      dohoda je dle § 6 ZDP

    • 21. 10. 2009 18:06

      DK (neregistrovaný) 84.21.121.---

      Re: záloha na daň z příjmu P.O.
      Díky všem

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).