Hlavní navigace

Prexe

  • (neregistrovaný) 94.113.141.---

    22. 10. 2009 10:09

    OT
    Dobrý den, když si chci otevřít vlastní cukrárnu jak dlouhou praxi musím mít v tomto oboru?Kubušová

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 10. 2009 16:59

      pája

      Re: praxe
      Posouzení živnosti záleží na tom, zda budete jen prodávat nebo vyrábět a prodávat.
      Jen prodej- volná živnost bez praxe a bez kvalifikace
      výroba-řemeslná živnost Pekařství, cukrářství-§ 21 ŽZ, vzdělání-výuční list atd, nebo § 22 nahrazení vzdělání + praxe, musíte porovnat s vlastní situací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).