Hlavní navigace

Okamžité zrušení PP §56 odst.1 písm.b

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    28. 10. 2009 16:59

    Dobrý den, prosím o radu: zaměstnanec poslal poštou okamžité zrušení pracovního poměru pro neplacení mzdy. Výpověď posílal 23., ale zaměstnavatel ji obdržel až 27. Který den bude tedy uváděn jako ukončení prac. poměru? Řekla bych, že den doručení - tedy 27. A potom se chci ještě zeptat, jak to bude s odstupným? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2009 17:40

      ilča (neregistrovaný) 193.179.44.---

      Re: okamžité zrušení PP §56 odst.1 písm
      S tím datem bych souhlasila a nárok na odstupné je-§67.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).