Hlavní navigace

§9 příjem z pronájmu

  • (neregistrovaný) 94.113.65.---

    29. 10. 2009 15:17

    Dobrý den, obracím se na vás s prosbou.
    Pokud pronajímám chatu Cestovní agentuře , do přiznání DPFO mohu zahrnout i odpis chaty ?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 10. 2009 16:14

      Nordpower (neregistrovaný) 212.24.142.---

      Re: §9 příjem z pronájmu
      Ano, pokud je v obchodním majetku.

      N.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).