Hlavní navigace

Registrace na ÚP a brigáda

  • (neregistrovaný) 81.25.19.---

    3. 11. 2009 13:36

    Může si člověk vedený na ÚP přivydělat brigádně (DPP)?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 11. 2009 13:40

      A. (neregistrovaný) 88.100.70.---

      Re: Registrace na ÚP a brigáda
      ano do 4000 kč měsíčně - hledejte v historii už to tu bylo několikrát

    • 3. 11. 2009 18:24

      nezaměstnaný (neregistrovaný) 84.42.180.---

      Re: Registrace na ÚP a brigáda
      Dobrý den,a poradíte též ? : může si přivydělat člověk vedený na ÚP pokud by si sehnal práci na ŽL tak že by třeba vydělal na ten žl jen 2-3.tísíce měsíčně.? Lze to ? Mě totiž úřednice řekla že pokud budu podnikat nemůžu být v evidenci ÚP,což se mi nějak nezdá vždyt si vydělám tím podnikáním jen 2-3.tis měsíčně. Uřednice tomu moc nerozuměla jen řekla jak začnete na žl, vyřadím vás. Kdo ví jak to je .Od úp žádně peníze neberu ale jsem tam evidován kvůli tomu že mi platí zdr.poj a hledám práci,to co bych teď dělal je jen na žl a výdělek jen 2-3.tis.měsíčně.Děkuji za rady.

    • 4. 11. 2009 7:49

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Registrace na ÚP a brigáda
      Úřednice tomu rozuměla dobře.
      Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 25, 1 b).

    • 4. 11. 2009 18:51

      nezaměstnaný (neregistrovaný) 84.42.180.---

      Re: Registrace na ÚP a brigáda
      Děkuji za radu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).