Hlavní navigace

Dovolená z roku 2008

  • (neregistrovaný) 81.30.249.---

    11. 11. 2009 13:58

    dobrý den, máme dovolenou 25 dni, 5 dni nad ramec.
    zamec si do konce rijna z dovolene za 08 vyderpal jen 12dni, a jeste ma 25 dni za rok 2009 - tu muzu prevest do roku 2010 cellou, ale co s tou za rok 08? ta mu propadne, nebo tech 5 dnu muze jeste cerpat v roce 09?

    a o 8 dni prijde? diky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2009 14:31

      rv (neregistrovaný) 90.179.142.---

      Re: dovolená z roku 2008
      dovolená přechází z roku 2008 do 2009, zaměstnavatel určí do 31.10.2009 dovolenou tak aby byla do konce roku 2009 vyčerpána, pokud tak neučiní tak zaměstnanec bude tuto starou dovolenou automaticky čerpat od 2.11.2009 a toi kdyby to nevědel viz. §218 odst. 1 až 4 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).