Hlavní navigace

Výpověď x odstupné x převod jinam

• (neregistrovaný) 84.16.105.---

16. 11. 2009 13:36

dobrý den,

v práci mi bylo sděleno, že dostanu výpověď a proto bych potřebovala poradit.

Pracuji v soláriu a moje zaměstnavatelka ho chce zrušit. Prý ať nepočítám s tím, že bych dostala nějaké odstupné. Moje zaměstnavatelka má ještě jednu benzínovou stanici v Praze (což je asi 140 km daleko).

Chci se zeptat, co mně může potkat. Je možné, že když mi chce dát výpověď, že bych nedostala odstupné nebo mně může převést do Prahy.

Pokud by mně převedla do prahy, na jak dlouho by to mohlo být. A musela by mi tam sehnat ubytování nebo bych musela každý den dojížděť.

Předem moc děkuji za jakoukoliv radu

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 11. 2009 14:14

pája

Re: výpověď x odstupné x převod jinam
      předpokládám, že máte v pr.smlouvě místo výkonu adresu solárka, druh práce - obsluha solárka(nebo podobně) a z toho plyne, že změnit PS může zaměstnavatel jen s Vaším souhlasem, pokud zruší solárko-Vaše pracoviště-místo výkonu rpáce a bude se Vás chtít zbavit, tak jedině výpověď dle § 52 a) (ruší.li se zaměstnavatel nebo jeho část),ZP, nebo případně dohodou a uvedením téhož důvodu a v každém případě s odstupným. Na nějaké přemístění do Prahy nemusíte přistupovat, nenechte se zastrašit,.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).