Hlavní navigace

Zvýšená vstup.cena nebo náklad?

  • (neregistrovaný) 82.142.79.---

    20. 11. 2009 10:17

    Včera nikdo neodpověděl, tak to zkouším znovu.
    Zdravím všechny a prosím o pomoc:
    Nákup nemovitosti, poté - po zápisu do katastru (nabytí právní moci) - zařazena do OM. Ale nyní přišla faktura za zprostředkování koupě (85.000,-Kč). Kam s tím - do nákladů nebo zvíšit PC nemovitosti? Bylo by možno úvést i §?
    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 11. 2009 11:42

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: Zvýšená vstup.cena nebo náklad?
      Projděte si §47 ve vyhlášce č.500/2002 Sb. Tam najdete, co je a co není součástí ocenění majetku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).