Hlavní navigace

Potvrzení příjmu pro banku

• (neregistrovaný) 80.188.42.---

20. 11. 2009 14:18

Zaměstnanec u nás pracuje od 1.1.2008. Do potvrzení příjmu pro banku mám vyplnit čistý roční příjem za předposlední zdaňovací období a čistý roční příjem za poslední zdaňovací období, hrubý roční příjem posledního zdaň.období bez pojistného. Znamená to, že čistý roční příjem předposledního zdaň.období bude za celý rok 2008, čistý roční posledního bude za 10 měsíců roku 2009 a hrubý bez pojistného bude za 10 měsíců r.2009 po odečtení soc.a zdr.poj., které strháváme zaměstnanci? Děkuji moc za radu

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 11. 2009 14:24

Katuška (neregistrovaný) 194.228.18.---

Re: Potvrzení příjmu pro banku
      Vzhledem k tomu, že čert ví, co tím vlastně myslí (poslední zd. období - aktuální, nebo poslední celé?), tak tam vždy ještě dopíšu o jaké roky se jedná (tedy např. 2008, 1-10/2009 atd.)

• 20. 11. 2009 14:32

RenataH (neregistrovaný) 80.188.42.---

Děkuji,asi to tak udělám. Kdyby aspoň to každá banka měla stejně, ale oni si vymyslí každý něco jiného a ty mzdovko abys snad ještě studovala pokyny k vyplnění (kteréa ani nevadají)

• 20. 11. 2009 15:04

Katuška (neregistrovaný) 194.228.18.---

Právě, často používají takové výrazy, že jeden vážně neví, co vlastně chtějí...tak to doplňuji a dopisuji poznámky....nejvíc mě dostává věta, že jim oznámím, pokud by zam-ec u nás skončil - to naprosto ignoruju, ale asi to začnu škrtat...

• 22. 11. 2009 10:03

linas (neregistrovaný) 83.240.99.---

Tak tak. Mě zase zaráží jejich požadavek na sdělení čísla účtu zaměstnance, popřípadě číslo účtu, ze kterého je zaměstnanci zasílána mzda. Po tom je jim, dle mého názoru, naprostý kulový.
      No a nejlepší bylo, když jsem se asi 3x po telefonu dohadovala s jednou "ověřovatelkou", že jsem pánovi nevyplnila čistý příjem za rok 2008... nějak nemohla pochopit, že tam nemůžu nic napsat, protože pán v té době nebyl naším zaměstnancem.
      A ještě k těm zdaňovacím obdobím: pokud chcou zdaňovací období, beru to jako uzavřený celý rok, to znamená že posledním zdaňovacím obdobím je pro mě rok 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).