Hlavní navigace

Odpis budovy k podnikání

  • (neregistrovaný) 90.179.223.---

    24. 11. 2009 12:27

    Kdy je možné začít odepisovat budovu,kterou budu využívat k podnikání a bude v majetku s.r.o.?Je to možno již jako rezestavěný objekt nebo až po kolaudaci s čp?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 11. 2009 13:59

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Odpis budovy k podnikání
      Až po kolaudaci. Dříve nebudou splněny podmínky dle § 26 odst. 5 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).