Re: Inventura - Manko
>>Inventurou bylo zjištěno manko na prodejně ve výši
>>300tis. Je toto důvod k okamžitému zrušení pracovního
>>poměru se zaměstnancem?
>>Děkuji
>
>
>Neuvedli jste, zda má podepsanou dohodu o odpovědnosti za schodek, zda je tam sám nebo více, jak se staví k zjištěnému schodku na svěřených hodnotách,v čem manko spočívá- peníze, zboží, další ceniny, zda připadá v úvahu např. krádeže v prodejně nebo ve skladu, spáchané cizí osobou a pod. Trochu rozveďte, ať lze kvalifikovaněji posoudit.
Re: Inventura - Manko
Jedná se o materiál ze stavebnin. Je podepsaná společná dohoda o odpovědnosti za schodek. Jedná se o jednoho zaměstnance a jeho vedoucího. Tím, že přišel nový vedoucí, byla provedena inventura, kde se zjistil shodek 300tis. Vedoucí samozřejmě vše odmítá, ale materiál prostě na skladě není.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
27. 11. 2009 9:01
Inventurou bylo zjištěno manko na prodejně ve výši 300tis. Je toto důvod k okamžitému zrušení pracovního poměru se zaměstnancem?
Děkuji