Hlavní navigace

Sociálka-přihlášení L

• (neregistrovaný) 62.141.0.---

2. 12. 2009 7:41

Prosím v kterých případech se tento kód používá?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 12. 2009 12:04

mae (neregistrovaný) 85.207.113.---

Re: Sociálka-přihlášení L
      Jde vám opravdu o přihlášku do registru pojištěnců na sociálku?

• 2. 12. 2009 12:56

Milka (neregistrovaný) 62.141.0.---

Ano jedná se mi kdy se použije kód L na přihlášku na sociálku u domáckého pracovníka - co je to domácký pracovník jsem nikde nenašla.

Budeme zavádět práci z domova - příklad:
      - denně 6 hodin práce ve firmě a 2 hodiny práce z domaóva
      - 4 dny v týdnu práce ve firmě a1 den v týdnu práce z domova
      - týden práce ve firmě, druhý týden práce z domova, ob týden
      - 2 týdny práce ve firmě, 2 týdny práce z domova, ob 2 týdny
      - 1 měsíc práce z domova, 1 měsíc práce ve firmě, ob měsíc
      - 3 měsíce práce z domova

Nevím jak se pozná v tomto příápadě domácký pracovník, abych věděla kdy neplatit ošetřovné a popříápadě jinak nemocenské.

Budu ráda za každou radu

• 2. 12. 2009 15:12

Tak v tom už vám neporadím, jen se domnívám, že musí mít ve smlouvě místo pracoviště. Když se to takhle střídá, není to jen domácký zaměstnanec. Zkuste dotaz napsat znovu a formulovat jinak i nadpis. Vždať nejde jen o přihlášku ...

• 2. 12. 2009 16:58

Milka (neregistrovaný) 62.141.0.---

A poradila byste mi jak to mám formulovat. Oni mají v pracovní smlouvě místo výkonu práce Praha a pak budou mít dodatek ke smlouvě, v případě práce z domova je místo výkonu práce ...... (např. trvalé bydlištěm, přechodné bydliště, prostě nějaká konkrétní adresa).

• 3. 12. 2009 8:41

Dobrý den, myslela jsem tím, že máte zkusit znovu se zeptat tady v diskuzním fóru. Na tento dotaz už asi nikdo nezareaguje a já vám také v tomto případě neumím poradit.
      Nadpis: např. Domácký zaměstnanec
      Neptejte se přímo na přihlášení na sociálku, ale na to, jak má zaměstnavatel postupovat ... nebo zda jsou splněny podmínky pro uznání domáckého zaměstnance, když bude pracovat doma jen některé dny? týdny? ...

• 3. 12. 2009 8:44

Dobrý den, myslela jsem tím, že máte zkusit znovu se zeptat tady v diskuzním fóru. Na tento dotaz už asi nikdo nezareaguje a já vám také v tomto případě neumím poradit.
      Nadpis: např. Domácký zaměstnanec
      Neptejte se přímo na přihlášení na sociálku, ale na to, jak má zaměstnavatel postupovat ... nebo zda jsou splněny podmínky pro uznání domáckého zaměstnance, když bude pracovat doma jen některé dny? týdny? ... Co je domácký zaměstnanec? ....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).