Hlavní navigace

Povinnost vedení účta FO - od kdy?

  • (neregistrovaný) 80.87.181.---

    9. 12. 2009 7:56

    FO s daňovou evidencí v roce 2009 (pravděpodobně v průběhu prosince) dosáhne obratu 25 mil. Kč. Podle § 1, odst. 2e musí přejít na účetnictví.

    Odkdy?
    Od 1.1.2010 nebo až od 1.1.2011?

    Mám zato, že vždycky do bylo "až za rok", ale podle textu zákona se mi zdá, že to bude nutno provést okamžitě, tedy k 1.1.2010.

    Pokud stačí od 1.1.2011, na základě čeho?

    Dějuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).