Hlavní navigace

Daň z převodu nemovitosti - daňový nákla

  • (neregistrovaný) 90.176.237.---

    13. 1. 2010 14:26

    Dobrý den vážení, mám dotaz. Koupili jsme areál a zaplatili jsme daň z převodu nemovitostí 336000,-. Je to daňový či nedaňový náklad?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 1. 2010 0:15

      Zdena R (neregistrovaný) 78.102.76.---

      Re: Daň z převodu nemovitosti - daňový n
      Pokyn D-300:
      Daň z převodu nemovitostí zaplacená ručitelem za původního vlastníka je pro ručitele daňovým výdajem podle § 24 odst. 2 písm. ch) zákona i v případě, že ji zaplatil dříve, než byl k zaplacení vyzván správcem daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).