Hlavní navigace

Úroky z úvěru-rekonstrukce-nikdo neví?

  • (neregistrovaný) 195.39.93.---

    14. 1. 2010 6:36

    Dobrý den,

    v případě úvěru ze stavebního spoření na rekonstrukci rodinného domu- kam tohle zařadím - je to § 15 odst. 3 e) ?

    Účastníkem úvěru je dcera, která bydlí v rodinném době, ale rodinný dům vlastní rodiče.

    Jestli chápu správně § 15 odst. 4 - tak v tomto případě stačí, že v rodinném době bydlí a nemusí ho vlastnit a může uplatnit úroky z úvěru jako nezdanitelnou část základu daně.

    Je to tak nebo musí rodinný dům vlastnit?

    A patří opravdu rekonstrukce do §15 odst. 3 e) nebo jinam.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 1. 2010 21:49

      ZB (neregistrovaný) 88.102.165.---

      Re: Úroky z úvěru-rekonstrukce-nikdo nev
      Patří a nemusí vlastnit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).