Hlavní navigace

Registrace k dph v eu

  • (neregistrovaný) 90.177.95.---

    19. 1. 2010 14:54

    společnost prodává zboží na Slovensko. Chápu dobře, že když překročíme limit 35 000 EUR musíme se registrovat k DPH na slovensku ? Ten limit je za rok ? Moc děkuji za odpověď.
    Kíťa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2010 18:35

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Registrace k dph v eu
      Tento limit platí v případě, kdy prodáváte zboží na Slovensko neplátcům - tj. pokud se jedná o tzv. zasílání zboží dle § 18 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).