Hlavní navigace

Mýto - jednotak

• (neregistrovaný) 88.146.176.---

21. 1. 2010 6:53

Dobrý den, může mi někdo prosím poradit? nakoupili jsme jednotku na mýtné, na kterou se bude platit mýtné, jak bude potřeba. jde mi o to, jestli tu jednotku zaúčtovat přímo do nákladů nebo do zálohy. je to jako vratná kauce. Tak nevím. když to dám ale na zálohy, tak nevím jak dlouho nám ta jednotak bude sloužit, tak aby mi to potom nestrašilo na 3.. hodně dlouho.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2010 7:46

iii (neregistrovaný) 195.22.37.---

Re: mýto - jednotak
      Já dávála premid krabičky na 314 a třeba se stalo, že se klukům pokazila krabička v kamioně, takže oni vrátili peníze a dali nám krabičku novou. Teď když jsme se dostali do konkurzu a auta přebrala jiná společnost, premid nám kauce 1.550,- Kč vrací....

• 21. 1. 2010 8:09

jjana (neregistrovaný) 88.146.176.---

Dobrá dám to na 314. asi to bude lepší. jenže mi přecházeli z evidence na účetnictví, takže ty první dvě tam stejně nikde nebudou. ale i tak. pro přehlednost to je asi lepší, Děkuju

• 21. 1. 2010 8:37

JR (neregistrovaný) 88.101.23.---

Také jsem účtovala na 314, ale možná by bylo lepší dát na 315.Je fakt, že to není klasická záloha. Zatím máme v evidenci jednu krabičku, ale od letoška bude ještě na další auto-možná udělám i analytiku, aby se vědělo, ke kterému autu patří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).