Hlavní navigace

Dny dovolené-do odprac.dnů pro nárok dov

  • (neregistrovaný) 90.179.219.---

    21. 1. 2010 10:56

    Prosím, počítají se dny dovolené a placených svátků do odpracované doby pro nárok na dovolenou? Děkuji. Dřív se počítali, ale teď nevím, máte někdo zákoník práce s komentářem § 214. Moc prosím o radu. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2010 19:39

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: Dny dovolené-do odprac.dnů pro nárok
      ano, počítají, podívejte se na § 348 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).