Hlavní navigace

Fa vystavená předem

  • (neregistrovaný) 217.170.96.---

    21. 1. 2010 11:53

    dobrý den, obdrželi jsme fakturu za ubytování, vystavená říjen 2009, duzo taky říjen 09, ale text na faktuře je za ubytování v prosinci, mlže to tak být? děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2010 12:12

      I. (neregistrovaný) 77.236.196.---

      Re: fa vystavená předem
      U služeb nastává DUZP i dnem vystavení daň.dokladu - viz zák.o DPH §21 odst.5 písm.a). Takže ano, může to tak být.

    • 21. 1. 2010 12:15

      liba (neregistrovaný) 217.170.96.---

      děkuji za odpovědi
      >>>dobrý den, obdrželi jsme fakturu za ubytování,
      >>>vystavená říjen 2009, duzo taky říjen 09, ale text na
      >>>faktuře
      >>>je za ubytování v prosinci, mlže to tak být? děkuji
      >>>za
      >>>odpověď.
      >>může - pokud odpovídá skutečnosti
      >
      >U služeb nastává DUZP i dnem vystavení daň.dokladu -
      >viz zák.o DPH §21 odst.5 písm.a). Takže ano, může to
      >tak být.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).