Hlavní navigace

Pracující starobní důchodce

  • (neregistrovaný) 77.48.160.---

    21. 1. 2010 15:23

    Se starobním důchodcem jsme sepisovali smlouvu na dobu určitou od roku 2008 (tj.2008 a 2009). Nyní dodatkem změníme na dobu neurčitou, to je bez problémů. Kdybychom však chtěli dále na dobu určitou, jak by to správně mělo být podle nového? Přerušit na těch 6 měsíců a bylo by to zase v pořádku (prakticky to pro nás nejde) nebo od kdy se počítají ty 2 roky podle § 39 ZP? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).