Hlavní navigace

Vyrování daně § 79

  • (neregistrovaný) 213.194.192.---

    21. 1. 2010 21:18

    Musím dělat vyrovnání odpočtu daně i u majetku, u něhož jsem udělala odpočet krátícím koeficientem, který se do 4 let změnil o 10 procentních bodů, a ke dni, kdy jsem povinna úpravu udělat, je již vyřazen? Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2010 8:01

      Jolana (neregistrovaný) 90.179.209.---

      Re: Vyrování daně § 79
      Odpovím si sama, kdy se to někomu hodilo v budoucnu :-).
      Nedělám, pouze u majetku, který je ve stavu. U prodané můžu v rok prodeje udělat úpravu podle § 78.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).