Hlavní navigace

Daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 85.193.11.---

    25. 1. 2010 10:51

    Prosím, jsme svobodná a prodala jsem byt po babičce,který byl psaný na mne.V dańovém přiznání je to § 10? Co je nutno doložit?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 1. 2010 10:59

      seda (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: Daňové přiznání
      nevztahuje se na vás §4 - osvobození od daně - ZDP ?

    • 25. 1. 2010 11:07

      seda (neregistrovaný) 213.211.34.---

      Re: Daňové přiznání
      v tom případě postup dle §10 odst.5 - znalecký posudek (soudní zanlec v oboru nemovitostí, v každém okr.městě)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).