Hlavní navigace

Souhrnné hlášení k DPH

  • (neregistrovaný) 82.117.130.---

    26. 1. 2010 11:14

    Chtěla bych se zeptat, kdo vlastně musí přikládat k vyúčtování DPH souhrnné hlášení?
    Jsme s.r.o. poskytující služby pouze v ČR a žádné hlášení k DPH nedáváme. Děláme chybu????

    Díky za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 1. 2010 11:43

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: souhrnné hlášení k DPH
      Pokud nedodáváte zboží do jiných čl. států EU nebo neposkytujete služby dle § 9 odst. 1 ZDPH, pak nepodáváte SH - § 102.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).