Hlavní navigace

Dovolená

  • (neregistrovaný) 83.208.42.---

    26. 1. 2010 11:32

    Dobrý den,chtěla jsem se zeptet kolik dovolené může zaměstnavatel dát zaměstnanci dovolené příkazem,když nemají práci?
    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 1. 2010 11:56

      jaba (neregistrovaný) 89.103.112.---

      Re: dovolená
      Dovolenou určuje zaměstnavatel. Přečtěte si § 217 zákoníku práce-podmínky čerpání dovolené (alespoň 1 část D 14 dnů vcelku, čerpání oznamovat pracovníkovi alespoň 14 dnů předem, pokud se nedohodnete jinak, atd.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).