Hlavní navigace

Uplatnění DPH z předchozího zdaňovacího

  • (neregistrovaný) 83.208.244.---

    27. 1. 2010 9:55

    Dobrý den,
    mohu uplatnit DPH na došlé faktuře s DÚZP roku 2009 v lednu roku 2010? DPH za prosinec mám uzavřené, ale do nákladů roku 2009to ještě stihnu dát.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2010 13:11

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: uplatnění DPH z předchozího zdaňovac
      Ano, můžete (pokud nekrátíte nákrok na odpočet daně dle §72/4)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).