Hlavní navigace

FÚ a plátce dph

  • (neregistrovaný) 85.70.16.---

    27. 1. 2010 11:42

    Dobrý den, nevíte někdo, zda si může firma zažádat fú o měsíční plátcovství dph(doposud jsme Q) i když nesplňuje obrat?
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2010 13:55

      peggi (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: FÚ a plátce dph
      podle zákona o dph §99 odst.3 můžete pokud obrat za předcházející kalendářní rok dosáhne alespoň částky 2 mil. nahlásit změnu FÚ do 31.1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).