Hlavní navigace

Silničná daň 2009

  • (neregistrovaný) 90.180.72.---

    28. 1. 2010 17:27

    Prosím o radu

    Pozastavená živnost na 15 let (už rok 2009)
    Technický průkaz evidován na IČO

    Musím podávat přiznání silniční daně?

    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2010 22:33

      R (neregistrovaný) 85.13.106.---

      Re: Silničná daň 2009
      musíte auto používat k příjmům dle §7 což při přerušení činnosti nesplňujete. Nepodáváte SD pokud máte přerušenou živnost i na FÚ. Pokud ne, musíte podat alespoň oznámení, že nepoužíváte auto pro účely podnikání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).