Hlavní navigace

Oznamovací povinnost - §34

  • (neregistrovaný) 195.39.93.---

    29. 1. 2010 6:26

    Dobrý den,

    chci se jen ujistit, že jsem to pochopila správně. Platíme nájem fyzické osobě, která je plátcem DPH a podniká na základě živnostenského listu - "nákup a prodej".

    I toho musím oznámit dle §34 zákona o správě daní a poplatků, že?

    Vystavuje nám faktury. Do oznámení uvedu datum, kdy došlo k odepsání částky z našeho účtu a částku.

    Je nějaká možnost, že ho nemusím hlásit?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 2. 2010 8:32

      Ilča (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Oznamovací povinnost - §34
      >Dobrý den,
      >
      >chci se jen ujistit, že jsem to pochopila správně.
      >Platíme nájem fyzické osobě, která je plátcem DPH a
      >podniká na základě živnostenského listu - "nákup a prodej".
      >
      >
      >I toho musím oznámit dle §34 zákona o správě daní a
      >poplatků, že?
      >
      >Vystavuje nám faktury. Do oznámení uvedu datum, kdy
      >došlo k odepsání částky z našeho účtu a částku.
      >
      >Je nějaká možnost, že ho nemusím hlásit?
      >
      >Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).