Hlavní navigace

Potvrzení od zaměstnavale pro školku

• (neregistrovaný) 194.213.44.---

29. 1. 2010 13:52

Ředitelka školky po mě žádá potvrzení od zaměstnavatele o návratu do zaměstnání po skončení rodičovské dovolené včetně datumu návratu. Na personálním mě řekli, že se s tímto požadavkem ještě nesetkali a neví jak tohle potvrzení má vypadat. Držení místa jim po dobu péče o dítě ukládá zákon a prý mám ředitelce předložit pracovní smlouvu. Má někdo s tímto nějakou zkušenost. Prosím o radu. děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2010 13:56

anonym (neregistrovaný) 77.93.205.---

Re: Potvrzení od zaměstnavale pro školku
      A to je pro ně takový problém napsat jednu větu, že ta a ta zaměstnankyně se vrací dnem tím a tím do zaměstnání po ukončení RD ??
      Nebo teda vezměte pracovní smlouvu a svoji žádost o rodičovskou dovolenou - tam máte do kdy jste žádala, tudíž po skončení nastupujete do práce.
      Dřív to školky vyžadovaly pravidelně - potvrzení, že matka opravdu nastoupila zpět do práce.

• 29. 1. 2010 14:00

Renáta (neregistrovaný) 109.72.7.---

Na tom tedy opravdu není nic složitého. Napíší jen větu, že potvrzují, zaměstnankyně blabla, nastoupila po ukončení rodičovské dovolené do zaměstnání dne blabla. Razítko a podpis. U nás to některé zaměstnankyně potřebují, některé ne.

• 29. 1. 2010 14:57

Hanka (neregistrovaný) 194.228.7.---

taky jsem do školky nesla papír, kde mi zaměstnavatel potvrdil, že nastupuji po rodičovské dovolené toho a toho dne. není problém

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).