Hlavní navigace

Nepodepsané prohláš.poplatníka-daňové př

  • (neregistrovaný) 78.110.220.---

    30. 1. 2010 1:18

    Dobrý den,
    jsem starobní důchodce a jsem zaměstnán na poloviční úvazek - HPP. Bohužel jsem nepodepsal prohlášení poplatníka na rok 2009 a tudíž si musím daňové přiznání vyplnit sám. Mzdová neuplatňovala měsíční odpočet na poplatníka. Jak prosím v tomto případě postupovat - jedná se o daňové přiznání FO? Celkové příjmy byly vyšší než 15000 (viz.§38g), ale byly pouze od 1 zaměstnavatele. Musím být registrovaný na FU k dani z příjmu?
    Moc děkuji za vysvětlení a pochopení mého problému
    Honza.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).