Hlavní navigace

DE odpisy

  • (neregistrovaný) 212.158.134.---

    31. 1. 2010 18:28

    Dobrý de, můžetemi někdo říct, zda je možné uplatnit v daňovém přiznání poute část z plánovanéh ročního odpisu ?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2010 19:49

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: DE odpisy
      Pokud máte rovnoměrné odpisy, pak můžete použít nižší sazbu - § 31 odst. 7 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).