Hlavní navigace

Stravenka za 90,- ?

  • (neregistrovaný) 85.71.20.---

    1. 2. 2010 13:47

    Mohu si v DE uplatnit danový náklad 55% z nakoupených stravenek v hodnotě 90,-Kč. tzn.49,5/ks.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 2. 2010 17:51

      dm (neregistrovaný) 90.177.108.---

      Re: Stravenka za 90,- ?
      §24
      4. provoz vlastního stravovacího zařízení, kromě hodnoty potravin, nebo příspěvky na stravování zajišťované prostřednictvím jiných subjektů a poskytované až do výše 55 % ceny jednoho jídla za jednu směnu110), maximálně však do výše 70 % stravného vymezeného pro zaměstnance v § 6 odst. 7 písm. a) při trvání pracovní cesty 5 až 12 hodin. Příspěvek na stravování lze uplatnit jako výdaj (náklad), pokud přítomnost zaměstnance v práci během této stanovené směny trvá aspoň 3 hodiny. Příspěvek na stravování lze uplatnit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).