Hlavní navigace

Počet zaměstnanců ???

  • (neregistrovaný)

    2. 2. 2010 11:11

    V příloze k vyučování daně z příjmů se uvádí počet zaměstnanců k 1.12.2009. Prosím o radu jaký počet uvedu, když k tomuto datu máme v s.r.o.

    5 x HPP - zálohová
    2 x DPP - srážková
    1 x DPČ - zálohová
    1 x jednatel, kterému se vyplácí odměna ale je zároveň na HPP,
    a na každý příjem má samostatný mzdový list

    na FÚ říkali, že mám napsat tolik osob kolik máme mzdových listů (tzn. 9) ale když má stejná osoba 2 mzdové listy neměla bych uvádět

    8 ???

    A na vyúčtování ZÁLOHOVÉ daně uvádím je ty se ZÁLOHOVOU daní nebo všechny a opačně u vyúčtování daně zvláštní sazbou, jen ty co mají srážkovou daň nebo všechny.

    Poradí někdo????

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2010 13:13

      SARAH (neregistrovaný)

      Re: počet zaměstnanců ???
      Zkoušela jsem vyhledat informace na internetu a nic jsem se nedozvěděla. Progam mi nabízí zcela jiný počet zaměstnanců než mám mzdových lístů. Volala jsem programátorovi a bylo mi řečeno pokud je žena na rodičovské dovolené, že se do počtu nepočítá a pokud má jednatel více pracovních poměrů počítá se pouze jednou - jelikož se daň počítá pouze v jednom PPV. Počet mi i přesto nesedí. Mám tam také zaměstnankyni která byla celý měsíc nemocná a nevím jestli ji do počtu zahrnout nebo ne. Příjem nemá z kterého by odváděla daň, ale mzdový list ano. Pročetla jsem i pokyny k vyplnění a nejsem z toho moudrá. Třeba poradí nějaká zkušená mzdová účetní. Předem dík

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).