Hlavní navigace

Výdaje paušálem

  • (neregistrovaný) 85.132.178.---

    3. 2. 2010 13:07

    Dobrý den,chtěla bych se ujistit, že letos mohu jako finanční poradce uplatnit výdaje paušálem ve výši 60% / obor činnosti v ŽL mám Zprostředkování obchodu a služeb / a zároveň 30% z příjmu z pronájmu bytu, je to tak ?

    Děkuji !

    Lucka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2010 13:12

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Výdaje paušálem
      >Dobrý den,chtěla bych se ujistit, že letos mohu jako
      >finanční poradce uplatnit výdaje paušálem ve výši 60% /
      >obor činnosti v ŽL mám Zprostředkování obchodu a
      >služeb / a zároveň 30% z příjmu z pronájmu bytu, je to tak
      >?
      >
      >Děkuji !

      >Lucka
      Ano. Pronájem zdaníte dle § 9.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).