Hlavní navigace

Docházka

  • (neregistrovaný) 92.62.228.---

    3. 2. 2010 13:54

    Dobrý den,
    mám dotaz, u nás ve firmě používáme el. docházku, každý zaměstnanec má svůj vlastní čip a při příchodu i při odchodu má povinnost se buď přihlásit nebo odhlásit. Jde mi o to, zda mi zaměstnanci ještě musí na konci každého měsíce docházku podepisovat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2010 14:25

      pája

      Re: Docházka
      proč, není to nutné. Podstatné je, že zaměstnavatel je povinen vést evidenci PD atd. a zam-ci na požádání doložit, co tam je vše uvedeno.viz § 96 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).