Hlavní navigace

Výpověď z PP

  • (neregistrovaný) 213.195.202.---

    3. 2. 2010 16:47

    Dobrý den,

    pracovnice dostala výpověď z prac. poměru podle §52 - organizační změny. Výpověď odmítla převzít. Je výpověď přasto platná?

    A ještě jeden dotaz: výpověď jí byla "předána" 28.12.2009 s tím, že běží 2měsíční výpovědní lhůta a poměr končí 28.2.2010.
    6.1. 2010 šla pracovnice na nemocenskou, tu by měla ukončit 14.2.2010. Prodlužuje se o dobu nemocenské výpovědní lhůta?

    A poslední dotaz: jak se stanovuje "podpora" z úřadu práce, když měla HM 10000,-/ měs. ?


    Děkuji za všechny odpovědi a přeji hezký den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 2. 2010 16:49

      pája

      Re: Výpověď z PP
      >Dobrý den,
      >
      >pracovnice dostala výpověď z prac. poměru podle §52 -
      >organizační změny. Výpověď odmítla převzít. Je výpověď
      >přasto platná?

      jistěže ano, ona nemusí souhlasit, nemusí ani převzít, zmařila převzetí svým jednáním, výpověď platí jako doručená, akorát že ona nemá v ruce ani kus papíru, to si opravdu pomohla.
      >
      >A ještě jeden dotaz: výpověď jí byla "předána"
      >28.12.2009 s tím, že běží 2měsíční výpovědní lhůta a poměr
      >končí 28.2.2010.
      >6.1. 2010 šla pracovnice na nemocenskou, tu by měla
      >ukončit 14.2.2010. Prodlužuje se o dobu nemocenské
      >výpovědní lhůta?
      >
      >A poslední dotaz: jak se stanovuje "podpora" z úřadu
      >práce, když měla HM 10000,-/ měs. ?
      >
      >
      >Děkuji za všechny odpovědi a přeji hezký den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).