Hlavní navigace

Neplacené volno so + ne

• (neregistrovaný) 90.179.161.---

4. 2. 2010 10:01

prosím o radu - vím, že toto tu bylo již řešeno mnohokrát, ale dělám mzdy a teď jsem se zasekla, pracovníci měli tento měsíc hodně neplaceného volna, žádali vždy na konktrétní dny /ne od-do/ u všech, i když po NV následovala so a ne, program
    dopočítal ZP za ten jeden den, za so a ne již ne. S tím souhlasím. Pouze u jednoho, který také žádal na jednotlivé dny, ale v podstatě mu další NV začínalo zase hned v pondělí, mi dopočítává ZP i za so+ne. Poradí mi někdo, kde je ten háček ?
    Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 2. 2010 10:10

xy5

Re: neplacené volno so + ne
      podívejte se u tohoto zam-ce, zda má alespoň MVZ ZP
      třeba má tak nízkou mzdu, že se dopočítává ZP do MVZ

• 4. 2. 2010 10:55

Vilma (neregistrovaný) 90.179.161.---

koukala jsem na to, a pořád mi to nějak nejde do hlavy,
      zaměstnanec pracoval od 1.- 6.1, od 7.-20. měl NV / žádal po dnech/ k 20.1. současně ukončil PP.
      HM za odpracované hodiny byla 2.667,- , dopočet ZP za NV jsem počítala 2.581,- /10 dnů - nepočítala jsem so+ne/
      MVZ ZP mě vychází 5.161,- což je méně než 2.667 + 2.581=5.248
      Myslela jsem, že to je postačující pro odvod ZP. Program mi počítá ale 6.667, a na to se nemohu pořád dostat, i když třeba započítám
      pro odvod ZP za NV ty soboty a neděle.
      Nevidíte, kde je chyba ?
      Děkuji moc

• 4. 2. 2010 11:23

xy5

máte správně v programu navedený den skončení PP? Jinak nevím, proč by dopočítával do částky, kterou uvádíte.
      Také mi vychází stejně MVZ (8000:31)x20
      Nevím, jak se bude k neplac. volnu stavět příp. kontrola z dané ZP. Pokud je takto dlouho neplac. volno (7.-20.), potom by se mělo platit i za so+ne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).