Hlavní navigace

Faktura ze Slovenska

  • (neregistrovaný) 89.203.130.---

    4. 2. 2010 17:51

    Potřebuji poradit s fakturou za zboží ze Slovenska od plátce (my vedeme DE, také plátci). Faktura je bez DPH, částka je v korunách a úhrada bude převodem. Uvažuji správně, když: faktura je osvobozena od DPH, tady udělám pouze samovyměření, abych to měla na řádku 3 a 44 v přiznání k DPH, ale nevím jaké datum má mít samovyměření (DUZP uvedené na faktuře)?

    Předem děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2010 13:05

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: faktura ze Slovenska
      Dle § 35 ZDPH - doplníte údaje na fakturu, datum skutečného
      pořízení, sazbu daně, výši daně a datum kdy byly tyto
      údaje doplněny - k tomuto datu a tímto kurzem dáte do dph+ -
      -do 15 dnů od pořízení zboží

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).